Weekend z książką - Pola Roxa - Osaczona

21 marca

Lubicie dostawać prezenty? Bo ja bardzo! Wydawnictwo Lipstick Books zrobiło mi cudowną niespodziankę przysyłając mi przedpremierowo egzemplarz książki "Osaczona", abym mogła się z Wami  podzielić swoimi spostrzeżeniami. No to zaczynamy 😀 Na początek ciekawostka 😉Autorka książki debiutuje pod pseudonimem Pola Roxa i pozostaje anonimowa. Wiemy o niej tylko, że jest matką, pracuje w dużej finansowej korporacji, uwielbia kryminały, dobrą kuchnię i rejsy po Morzu Śródziemnym. Fabuła książki w dużej części bazuje na jej osobistych doświadczeniach, a w związku z tym, że nie wszystko o czym będziecie mogli przeczytać jest legalne, autorka nie może nam zdradzić swojej tożsamości.  


W książce poznacie Karolinę - kobietę po trzydziestce, znudzoną codziennością, sfrustrowaną pracą w korporacji i nie do końca szczęśliwą w małżeństwie. Gdy główna bohaterka pogodzi się z faktem, że jej życie jest skazane na niepowodzenie, wszystko nagle się zmieni! Karolina pozna tajemniczego mężczyznę... Od tego momentu jej życie wywróci się do góry nogami i nabierze szaleńczego tempa. 

"Osaczona" pozwala na oderwanie się od rzeczywistości. Czyta się ja niezwykle lekko. Jest to pełna zwrotów akcji opowieść o emocjach, które biorą nad nami górę. O namiętności, która wyłącza racjonalne myślenie. O prawdziwej miłości, o której wszyscy marzymy. O romansie, który ma swoją cenę... i zakończeniu jakiego nikt się nie spodziewa... a zresztą musicie przekonać się sami 😀 Premiera książki już 25 marca 😉

You Might Also Like

0 komentarze