Prawdziwa wartość leży w naturze - produkty BIOPHEN

12 sierpnia

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kilka produktów od firmy BIOPHEN, a dokładniej mydło i żel  pod prysznic z linii Botanical. Te produkty od razu skradły moje serce, a to zasługa ich doskonałej zawartości, która jest aż w 99% oparta na naturalnych składnikach i przyjazna dla vegan. Grzechem byłoby nie wspomnieć o pięknym i intensywnym zapachu, który pozostaje na naszej skórze po ich użyciu, a to dzięki hydrolatom kwiatowym, które są wykorzystywane w ich produkcji. Hydrolaty czyli wody kwiatowe i roślinne są delikatniejsze od olejków zapachowych i co najważniejsze mają ph zbliżone do naturalnego. W linii Botanical znajdziecie trzy naturalne żele pod prysznic o zapachu chabru, róży i pomarańczy. Do wyboru macie również 3 mydła do rąk z wodą różaną, szałwiową i oczarową. 


Osobiście używam mydła w płynie wzbogaconego hydrolatem z oczaru, który tonizuje skórę oraz posiada właściwości przeciwzapalne i co najważniejsze nie podrażnia skóry. W czasie pandemii jest to niezwykle istotne, ponieważ myjemy ręce o wiele częściej. Jeśli spodoba Wam się ten produkt to możecie go również łatwo uzupełnić dzięki refillom. 

Co do żelu pod prysznic to mój zawiera w sobie wodę chabrową, z którą nie spotkałam się nigdy wcześniej. Działa ona kojąco, nawilżająco i zmiękczająco pozostawiając naszą skórę gładką i elastyczną. Nie zapominajmy, że zwłaszcza teraz w okresie letnim, kiedy wystawiamy naszą skórę na działanie promieni słonecznych, dbanie o nią jest niezwykle istotne. 

Podsumowując produkty BIOPHEN delikatnie oczyszczają i pielęgnują naszą skórę, pozostawiając uczucie nawilżenia i otulając nasze ciała cudownym zapachem. Są doskonałe dla skóry wrażliwej, mają biodegradowalną formułę i zawierają w sobie aż 99 % naturalnych składników. Serdecznie je Wam polecam. 

You Might Also Like

0 komentarze