Czerwona sukienka z Grecją w tle

02 września

Wbrew pozorom znalezienie idealnej sukienki wcale nie jest takie łatwe. Każda kobieta ma inną sylwetkę i nie zawsze coś co dobrze wygląda na drobnych paniach, będzie prezentować się tak samo atrakcyjnie na tych o bardziej kobiecych kształtach i na odwrót. 


Sklepy oferują nam ogromny wybór asortymentu, ale musicie się ze mną zgodzić, że często jak potrzebujecie czegoś konkretnego to akurat nigdzie tego nie ma. Dlatego czasem kupuję coś co wcale nie jest mi w danym momencie potrzebne, ale idealnie na mnie leży i są to jedne z bardziej udanych zakupów. Zatem jeśli znajdziecie coś co bardzo Wam się spodoba to lepiej to kupić od razu niż później żałować, że się nie kupiło. Pierwsza zasada zakupoholika 😂


Tą czerwoną sukienkę kupiłam w Zarze - oczywiście przez internet. Gdy ją tylko zobaczyłam wiedziałam, że będzie moja. Delikatny satynowy materiał, piękny głęboki dekolt i idealne dopasowanie. Miła odmiana dla moich ukochanych oversizów 😉 Sukienka tego typu będzie idealna na wieczorne wyjście. Ja zabrałam ją na wakacje i stwierdzam, że był to strzał w dziesiątkę.

Sukienka - ZARA
Buty - CCC
okulary - SINSAY

You Might Also Like

0 komentarze